Witajcie

O nas

Mam na imię Sylwia -
a BABYHAND to moje "trzecie dziecko" :)

Od zawsze interesowałam się modą, najnowszymi trendami, markami i ubraniami dobrej jakości.
Niestety marki premium, naturalne składy zazwyczaj idą w parze z wysokimi cenami, na które nie zawsze można było sobie pozwolić.
Mając dwójkę dzieci, przekonałam się, że ich pękające w szwach szafy, pełne pięknych, nowych ubranek – w 70% nie były używane.
Ubranka założone raz do zdjęcia lub już za małe a jeszcze nie założone. Dzieci bardzo szybko wyrastają ze swojej garderoby.
Zamiast zostawić je na strychu w zapomnienie – lepiej podarować im nowe życie.

Właśnie sprzedaż ubranek po moich pociechach zainspirowała mnie i zmotywowała do stworzenia BABYHAND.
Miejsca z ubrankami dobrej jakości, unikalnymi motywami, dobrych marek i w przystępnej cenie.
Dawanie ubrankom nowego życia to też ukłon w stronę naszej planety.
Idea “fast fashion” czyli nieustanna produkcja nowych ubrań, która znacznie przewyższa zapotrzebowanie konsumentów – przyczynia się do negatywnego wpływu na środowisko i generuje tony wyrzucanych ubrań rocznie.

Dlatego zakupy odzieży z drugiej ręki to nie tylko świetnej jakości ubrania w bardzo dobrych cenach ale i przyczynianie się do ochrony środowiska.

W Babyhand znajdziecie ubranka dla noworodka jak i dla dzieci szkolnych. Wyselekcjonowane, starannie wybrane ubranka, zgodne z najnowyszymi modowymi trendami. Uwielbiane przez większość beże, biele i kolory ziemi ale też bardzo kolorowe motywy i postaci z bajek.
Naturalne składy, wełna, piękny handmade. Czapeczki, apaczki, rękawiczki. Jednym słowem – każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.

Jak przygotowujemy ubranka do sprzedaży ?

Każde ubranko jest starannie oglądane, by nie miało żadnych wad ( jeśli wada jest niewielka a ubranko jest naprawdę dobrej jakości – trafia do STREFY NISKICH CEN , gdzie za niewielką cenę może jeszcze posłużyć )

Ubrania są oddawane do ekologicznej pralni, gdzie w delikatnych płynach są prane i suszone a później prasowane żelazkiem parowym lub parownicą. 

Dokonujemy wszelkich starań by ubranka wyglądały jak nowe, by cieszyły nowych właścicieli – jednak są to ubranka używane, mogą nosić minimalne ślady użytkowania. 

 

Zostańcie z nami, pracujemy prężnie by rozwijać się dla Was ! :)

Zaobserwujcie nasze social media

Będziemy tam udostępniać informacje o nowych dostawach, organizować konkursy i ogłaszać promocje :) !